Wakacyjny Poradnik Urodowy. Zapowiedź wyzwania dla maniaczek i maniaków pielęgnacji!


Mam ogromną przyjemność już dziś zapowiedzieć wspólną akcję– moją i Portalu TrustedCosmetics,  która będzie wyzwaniem noszącym nazwę „Wakacyjny Poradnik Urodowy”. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne szczegóły tego wyzwania, informacje o nagrodach oraz regulamin. Zapoznajcie się z treścią i szykujcie do zabawy!!!

Wyzwanie rozpocznie się 1 lipca 2017 i potrwa przez dwa wakacyjne miesiące. Będzie się ono odbywało zarówno na TrustedCosmetics.pl, jak i moim blogu Urodzianka.pl.  W każdą niedzielę w porannym artykule na portalu oraz tu, na blogu  pojawi się odpowiedni wpis tematyczny. Następnie czekamy na Wasze odpowiedzi w danym temacie, w którym prezentujecie Wasze ulubione kosmetyki albo sprawdzone patenty na pielęgnację domowymi sposobami. Jeśli jesteś blogerką, możesz opublikować post dotyczący danej kategorii na swoim blogu. Twoim komentarzem pod tematycznym artykułem może być wówczas link, odsyłający do postu na własnym blogu, ale tu uwaga- musi on zostać wklejony zawsze dwa razy- raz na portal TrustedCosmetics i drugi raz na blog Urodzianki. Jeśli nie prowadzisz bloga, po prostu wypowiadasz się w komentarzu zarówno na portalu, jak i na blogu Urodzianki. Wasze wypowiedzi mogą być tej samej treści, ważne jednak by występowały podwójnie- na blogu Urodzianki oraz na portalu TrustedCosmetics (przeczytaj regulamin).  Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Dla nas ważne jest to, aby były to kosmetyki czy sprawdzone sposoby na letnią pielęgnację, które naprawdę lubicie i szczerze polecacie.

Plan wyzwania Wakacyjny Poradnik Urodowy:

Zadanie 1: 2 lipca 2017 - Ochrona przeciwsłoneczna.

Zadanie 2: 9 lipca 2017 - Sposoby na regenerację skóry i włosów po opalaniu

Zadanie 3: 16 lipca 2017 - Letnia pielęgnacja stóp

Zadanie 4: 23 lipca 2017 - Letnia pielęgnacja dłoni i paznokci

Zadanie 5: 30 lipca 2017 - Ulubione letnie zapachy

Zadanie 6: 6 sierpnia 2017 - Letnia pielęgnacja włosów

Zadanie 7: 13 sierpnia 2017 - Letnia pielęgnacja ciała

Zadanie 8: 20 sierpnia 2017 - Letnia pielęgnacja twarzy

Zadanie 9: 27 sierpnia 2017 - Letni makijaż

17 września 2017 - Podsumowanie wyzwania i ogłoszenie listy osób nagrodzonych

W związku z tym, że to okres wakacyjnych wyjazdów i urlopów, zadania można uzupełnić również później, na Wasze odpowiedzi i porady czekamy najpóźniej do 10 września 2017. Potrzebujemy chwilki czasu, by wspólnie przedyskutować, kogo nagrodzić!

Co na Was czeka?

Przygotowaliśmy 5 kosmetycznych boxów — wypełnionych po brzegi preparatami pielęgnacyjnymi oraz kosmetykami do makijażu, które rozdamy uczestnikom wyzwania.


WAŻNE!


Odpowiedzi w wyzwaniu należy opublikować w komentarzu pod tematycznym artykułem zarówno na łamach TrustedCosmetics.pl oraz na blogu Urodzianka.plPrzed zgłoszeniem do wyzwania zapoznaj się z regulaminem (dostępny poniżej).

Zróbmy wielki szum wokół tej akcji!

Pomożecie? Zachęćmy jak największą liczbę osób, zarówno kobiet i mężczyzn do udziału w akcji i zaskoczmy wszystkich jej efektami. Poznajmy się wzajemnie i wspierajmy, również w kolejnych takich akcjach.

Przy promocji na Instagramie bardzo prosimy o używanie hasztagów #wakacyjnyporadnikurodowy, #trustedcosmetics #urodzianka.

REGULAMIN WYZWANIA: 1. W wyzwaniu może wziąć udział każdy – czytelnicy, blogerzy, vlogerzy. Zachęcamy także panów do wspólnej zabawy!

 2. W czasie trwania wyzwania należy w komentarzu pod tematycznym artykułem związanym z danym zadaniem opublikować odpowiedź (w przypadku osób nie prowadzących blog), albo link do postu na własnym blogu (w przypadku blogerek i blogerów).

 3. WAŻNE! Odpowiedzi w wyzwaniu należy opublikować w komentarzu pod tematycznym artykułem zarówno na łamach TrustedCosmetics.pl oraz na blogu Urodzianka. Komentarz może być takiej samej treści, jednak musi występować podwójnie.

 4. Będzie nam miło jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji. Można śmiało udostępniać zdjęcia zapowiadające wyzwanie.

 5. Do wyzwania można dołączyć w każdej chwili, zabawę kończymy 10 września 2017 o godzinie 23:59.

 6. 17 września 2017 opublikujemy artykuł podsumowujący akcję. Ogłosimy również listę 5 osób, które zostaną obdarowane Kosmetycznymi Boxami.

 7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.

 8. Organizatorami i sponsorami nagród jest Portal TrustedCosmetics oraz blogerka Urodzianka.pl

 9. Biorąc udział w zabawie, akceptujesz jej regulamin.

W razie pytań ja, oraz Portal Trusted Cosmetics służymy pomocą.

Komentarze

 1. Chyba wszytko zrozumiałam. Nawet jeżeli nie wygram, to czegoś się nauczę

  OdpowiedzUsuń
 2. RASPBERRY EVELINE8 czerwca 2017 02:08

  Bardzo fajna akcja -super

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze powtarzam- szczęściu trzeba pomagać :-) Próbować trzeba, a przy okazji można powiększyć swoją wiedzę na różne tematy :-) Zapraszam do zabawy Julio! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje w imieniu swoim i Portalu TrustedCosmetics :-) Mam nadzieję, że dołączysz do nas :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy :-) Rozumiem więc, że widzimy się na wspólnym wyzwaniu ! :-) Super! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł ! Koniecznie muszę wziąć udział !

  OdpowiedzUsuń
 7. Okres wakacyjny (wyjazdy) nie sprzyja systematyczności w takich "wyzwaniach". Zapewne nie wszyscy chętni dadzą radę zaprezentować się we wszystkich "zadaniach". Czy będąc poza domem i komputerem w trakcie jednego z zadań, można odpowiedź dołączyć później ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Z przyjemnoscia biore udzial w zabawie <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Do zabawy można dołączyć w każdej chwili :-) Wyzwanie kończymy 10 września- do tego czasu można śmiało uzupełniać wpisy pod danym postem tematycznym :-) Rozumiemy, że jest okres wakacyjny, dlatego przedłużamy czas nadsyłania Waszych odpowiedzi wyzwaniowych :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo nas to cieszy! Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się fajnie bawić :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo się cieszę na to wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo miło mi to słyszeć! :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. To dopiero wakacyjne wyzwanie! ;-) Muszę przemyśleć swój urlopowy kalendarz, ale kusząca propozycja!

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam nadzieję, że uda ci się dołączyć do wyzwania :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super! A więc i ja nie mogę się już ich doczekać! :-) Będę wszystko czytać :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Przeglądałam właśnie listę wyzwania i tak się zastawiam, czy każdy uczestnik powinien odpowiedzieć na każde zadanie, czy wystarczy czy będą to wybrane., żeby jego zgłoszenie było brane pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
 17. Oczywiście będzie nam miło, jeśli każdemu uda się odpowiedzieć na każde zadanie, ale nie jest to warunek konieczny :-) Każda Wasza odpowiedź będzie brana pod uwagę :-) Liczą się Wasze chęci do zabawy, pomysłowość i sam udział w wyzwaniu :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl