Meet Beauty Conference- Fotorelacja III edycji

III edycja Meet Beauty odbyła się w tym roku (2017) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Postanowiłam jechać ciut wcześniej i tak już w piątek byłam na miejscu. Miałam dzięki temu troszkę więcej czasu na ogólne zapoznanie się z targami Beauty Days, które odbywały się w tym samym czasie.  Z racji tego, że byłam po raz pierwszy uczestniczką takiego wydarzenia, nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać…


A tu już w piątek natrafiłam na miłą niespodziankę cieszącą oczy. Przypadkiem ujrzałam Edytę Górniak, która reklamowała markę Chiodo. Co prawda była gościem na stoisku tylko chwilę, ale w tym czasie zrobiłam jej kilka fotek.


Skorzystałam również z możliwości wykonania zdjęcia z Radosławem Majdanem, który promował swoje perfumy na targach Beauty.


Udało się jeszcze poświęcić chwilę na zakupy,  ale o tym napiszę w oddzielnym poście.

SOBOTA 20 MAJA

Coraz więcej pięknych dziewczyn.  Krótkie przywitanie oraz zapowiedź wydarzeń. I zaczęło się… Red Lipstick Monster wkroczyła  z ogromną charyzmą na scenę zdradzając nam wiele szczegółów odnośnie działalności w internecie. Szkoda, że ta chwila była tak krótka…


Drugim punktem programu były dla mnie praktyczne warsztaty NEONAIL, poświęcone stylizacji paznokci przy użyciu najnowszego produktu Aguarelle. Wyśmienita kadra szkoleniowa szybciutko stworzyła 3 piękne stylizacje z użyciem tego produktu. Jedną z nich udało mi się sfotografować i jest dostępna na instagramie ( #warsztaty NeoNail,  # Aguarelle)
Na koniec czekał na nas świetny wykład o fotografii kosmetyków w praktyce autorstwa blogerki Natalii Sławek (www.JestRudo.pl) oraz wręczenie nagród dla najlepszych blogerek/vlogerek z kategorii beauty. Wszystkim dziewczynom gratuluję z całego serca – wykonałyście kawał dobrej pracy!!!

Pomiędzy wykładami była oczywiście chwila przerwy. W tym czasie udało mi się w końcu złapać Red Lipstick Monster, która była rozchwytywana oraz zrobić zdjęcia na ściance.NIEDZIELA 21 MAJA

Nie mogłam doczekać się w tym dniu wykładów, a to ze względu na poruszaną tematykę. Nie zawiodłam się. Moja wiedza znacznie wzrosła na pewne tematy, o których gdzieś tam kiedyś słyszałam, ale tak naprawdę nie miałam świadomości o istnieniu pewnych mechanizmów i uzależnień.


Tomasz Stopka z semurai.pl opowiedział w sposób bardzo przystępny i zrozumiały o SEO.


Jason Hunt znany także jako Kominek podał w prosty i jasny sposób recepty jak pisać. Podzielił się także wieloma ciekawostkami. Uważam ten wykład za jeden z najlepszych. Wielkie podziękowania!


Niesamowicie ciekawy był również panel dyskusyjny prowadzony przez Anię Pytkowską z dziewczynami Anią Kołomycew, Hanią Kępą-Szul oraz Anią Bulwicką. Utwierdziłam się w wierze, że dzięki ciężkiej pracy można połączyć blog z biznesem. Bardzo dziękuje dziewczynom za pouczenia, szczerość i nieowijanie w bawełnę. To lubię!

Dwa dni szybko minęły. W drodze do domu w mojej głowie pojawił się natłok myśli, istna burza, ale to dobrze, bo znam siebie i wiem, że nauka nie pójdzie w las. Z tego miejsca dziękuje raz jeszcze Organizatorom Meet Beauty za zaproszenie na konferencję. Dziękuje także za dobrze przygotowane wykłady, upominki, które przywiozłam ze sobą, ale najważniejsze, za co dziękuje – to za OTRZYMANĄ WIEDZĘ.A tu już w domu. Moja Gabci jak zwykle ciekawa, co przywiozłam. Również i tym razem pomagała mi w rozpakowywaniu  torebek.DZIĘKUJE MEET BEAUTY !!!

Komentarze

 1. Super. Nowa wiedza, moc wrażeń i ciekawych spotkań.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak! :-) Warto było tam jechać :-) Wydarzenie to wiele mnie nauczyło :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgorzata Goławska1 czerwca 2017 08:06

  Jak widać było fajnie, ekstra przygoda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak, było super :-) Będę pamiętać tą przygodę pewnie jeszcze wiele lat :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie to wszystko wygląda! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że mogłam znów Cię spotkać, ale szkoda że w tym natłoku wydarzeń nie udało się znaleźć czasu na dłuższą rozmowę.

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja także się cieszę :-) Mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy i będzie wtedy więcej czasu, by spokojnie pogadulcować :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna relacja. widziałam co nieco na insta story.
  Żałuje,że nie udało mi się dostać zaproszenia. Byłam cały czas na liście rezerwowej. może rok się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuje :-) Musi ci się udać za rok, bądź dobrej myśli :-) Będę trzymać kciuki za Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl