DIY- Pomysł na kreatywny prezent ślubny.
Odkąd pamiętam, zawsze starałam się nieco inaczej ofiarować prezenty. Zamiast tradycyjnego podejścia wolałam bardziej oryginalne i nietypowe.  Nadarzyła się okazja, by zrobić coś od serca…


Już niebawem będę gościem weselnym u swojego szwagra. Z góry wiedziałam, że nie chcę jak większość ofiarować „zwykłej koperty” z prezentem. Wpadłam więc na pomysł przygotowania upominku w nieco innej formie, bardziej zaskakującej i dającej pewność, że zostanie zapamiętana- właśnie to lubię- pozytywnie zaskakiwać.

Mój pomysł oparł się na słoiczku, kartkach papieru, wstążeczce i kilku drobiazgach, które dokupiłam w sklepie papierniczym.

Wpierw przygotowałam bileciki z kartek. Na każdej umieściłam albo życzenie, albo złotą myśl. By karteczki wyglądały ciekawiej za pomocą specjalnej maszynki wycinającej papier, którą kupiłam kilka lat temu, wycięłam po bokach wzorki.
Zawijając karteczki, umieszczałam w nich dodatkowo pieniążki. Każda karteczka została obwiązaną wstążeczką i trafiała do słoiczka.


Na wieczku słoiczka za pomocą taśmy dwustronnej przykleiłam karteczkę, której szablon znalazłam w internecie. Od siebie zmieniłam kolor karteczki oraz dodałam napis, od kogo jest prezent. Dokleiłam  ozdoby.


Jeden bok słoiczka został przeze mnie udekorowany kuleczkami, a do drugiego boku dowiązałam woreczek z małymi drobiazgami na szczęście.W szybki i prosty sposób udało mi się stworzyć coś od siebie. Mam nadzieję, że Para Młoda będzie zadowolona. A Wam jak podoba się tego typu wykonany podarunek? Czy wolicie takie nietuzinkowe pomysły, czy jednak tradycyjne?


Komentarze

  1. To jest świetny pomysł i bardzo kreatywny. Brawo Urodzianka może go skradnę?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje! :-) Nie mam nic przeciwko, byś wykorzystała Julio ten pomysł - będzie mi bardzo miło :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super pomysł i piękne wykonanie! Zdolniacha z ciebie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl