Meet Beauty Online 2020- relacja z wydarzenia.


Za mną Meet Beauty. Ze względu na pandemię, w tym roku edycja po raz pierwszy odbyła się on-line. Osobiście w ostatnim czasie polubiłam takie "formy spotkań", tym bardziej cieszyłam się, że mogę być jej uczestniczką.😀


Jak to wszystko wyglądało?

Dzień przed konferencją otrzymałam drogą e-mailową specjalny token, który był jednocześnie indywidualnym kodem dostępu. Logowanie przebiegło pomyślnie i przez cały czas trwania konferencji nie występowały u mnie żadne problemy techniczne. Na monitorze powitali nas organizatorzy. Dzięki utworzonemu czatowi, mogliśmy komunikować się między sobą oraz zadawać pytania zarówno prowadzącym, jak i gościom. Po krótkim wstępie rozpoczął się pierwszy wykład.


1 WYKŁAD

"Jak wycenić współpracę reklamową na blogu, youtubie i instagramie"?  
Prowadzącą wykład była Pani Anna Pytkowska z agencji BLOGmedia.


Wykład oceniam jako jeden z lepszych. Masa konkretnych informacji, przykładów wycen, ale również wskazówek jak prowadzić social media i na co zwracać uwagę przy podejmowanych współpracach. Co ważne - poruszono także temat barteru. Pani Anna przekazała nam niewątpliwie cenne wskazówki, które próbuje już wprowadzać w życie. Chciałoby się dodać- prosimy o więcej.


2 WYKŁAD

"Influencer, jako zawód przyszłości. Czy da się budować zasięgi i monetyzować swoje działania" Magdalena Teterko-Walczak, marka NU SKIN

W odróżnieniu od innych, osobiście wykład bardzo mi się spodobał. Miałam okazję poznać niesamowicie ciekawą osobę jaką jest Pani Magdalena, a także posłuchać o nowych możliwościach zarobkowania z marką NU SKIN. Z tego wykładu wyniosłam też pewne motto, które bardzo mi się spodobało "Żeby zapalić innych, samemu trzeba płonąć". Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?


3 WYKŁAD

"Działa, nie działa. Co działa i jak działa? Prawdy i mity o działaniu kosmetyków." 

Prowadząca: Anna Bukowska, marka UZDROVISCO


 Jak się okazało Pani Anna Bukowska to prawdziwa skarbnica wiedzy, którą umie przekazywać w sposób lekki i interesujący. Miałam okazję wysłuchać co i jak działa w kosmetykach, w jaki sposób przygotować, skórę by kosmetyki były skuteczniejsze, a także zaczerpnęłam informacji na temat technologii foto nośników. Wykład jak dla mnie był niezwykle pouczający i ciekawie przedstawiony.

4 WYKŁAD

"Własna marka: na co musisz się przygotować?"

Prowadząca: Agnieszka Niedziałek, WWWLOSY.PL

Agnieszkę znam osobiście, więc liczyłam się z jej mega mocą i pozytywnym przekazem. Dla mnie to wulkan nieskończonej energii. Agnieszka podzieliła się z nami swoją historią, jak otwierała swój sklep internetowy, jak ciężko pracowała, jak daleko zaszła. Być może nie wszyscy tak do końca zdają sobie sprawę z tego, co osiągnęła, zaczynając praktycznie od zera. Z niewielkim nakładem finansowym potrafiła zbudować dobrze prosperującą firmę. Każdemu, kto jeszcze nie zna Agnieszki, polecam zapoznać się z jej historią. Budowanie własnej marki to pracochłonne zajęcie, warto uczyć się od najlepszych, takich jak Agnieszka.

I tak konferencja zbliżyła się ku końcowi. Jeszcze tylko pożegnanie z organizatorami oraz uczestnikami i zamiast wyjść z sali, tym razem przyszło mi rozłączyć się on-line.

Powiem Wam szczerze, że byłam ciekawa takiej nowej formy spotkania. W moim odczuciu jestem pozytywnie zaskoczona zarówno samym przebiegiem konferencji, tematami wykładów, zaproszonymi gośćmi i dopracowaniem technicznym. W moim przekonaniu taka konferencja Meet Beauty on-line mogłaby trwać co najmniej dwa dni, tak jak zawsze miało to miejsce. Czuję znów niedosyt, chciałoby się więcej. Zaliczyłam nowe doświadczenie i odbieram je na duży plus!  Dziękuje organizatorom serdecznie za zaproszenie!!! 😁

Jak odbieracie (zarówno blogerzy jak i czytelnicy) taką formę konferencji on-line? Komentarze

  1. Bardzo fajnie, że są organizowane takie spotkania. W obecnej sytuacji to konieczność, ale korzystają na tym też mieszkańcy wsi i mniejszych miast.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyklady czy conferencje online to wspaniale rozwiazanie, nie tylko w czasie epidemii. Internet daje nam dzisiaj tak wiele mozliwosci! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo żałuję, że nie mogłam wziaść udziału w tym wydarzeniu ale miałam pilny wyjazd w tym dniu i nie wysyłałam swojego zgłoszenia

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl