Podsumowanie roku 2017- z życia bloga.Podsumowanie roku 2017

Końcówka roku sprawia, że przypominamy sobie, co wydarzyło się u nas przez ostatnie 12 miesięcy. To czas wspomnień i chwili zadumy o tym co za nami. Tym razem zapraszam Was w podróż, która jest podsumowaniem życia mojego bloga roku 2017.


Pierwsza połowa roku obfitowała w dwa wspaniałe wydarzenia, w których mogłam brać udział. Pierwszym było spotkanie blogerów na Łódzkich Targach Pure Beauty, gdzie poznałam zarówno ciekawą markę SOUVRE, jak i fajne dziewczyny, również blogerki. Ciekawym punktem spotkania był wybór najlepszego produktu Pure Beauty, choć nie należało to do zadań prostych… Ogólnie spotkanie wspominam bardzo miło.

Drugie wydarzenie to już osławione Meet Beauty- istny szał! Ileż tam było blogerów i wspaniałych gości… Działo się- wykłady, prelekcje, warsztaty, a to wszystko w gronie pięknych i utalentowanych ludzi. Z tego wydarzenia wyniosłam przede wszystkim wiele wiedzy, po którą jechałam. Gdy wracałam do domu układał się już plan co dalej… Może wydać się to dziwne, ale to właśnie Meet Beauty wiele zmieniło w moim sposobie myślenia, tworzenia i planowania.

Podsumowanie roku 2017

Meet Beauty dało mi możliwość poznania wielu wspaniałych osób, w tym: Jason Hunt (sławny Kominek), Anna Pytkowska (wspaniała osobistość, także blogerka o niesamowitych pomysłach i ogromnym zapale do pracy) oraz Red Lipstick Monster, która udowodniła, że można wiele, jeśli tylko chcemy.

Podsumowanie roku 2017


Zakwalifikowałam się także na kolejne, wielkie wydarzenie See Bloggers, ale jak wiecie, choroba przeszkodziła mi w uczestnictwie. Druga połowa roku niestety zmusiła mnie do zajęcia się zdrowiem, dlatego już nigdzie nie wyjeżdżałam. Pomimo dużych utrudnień i ograniczeń wciąż tworzyłam dla Was posty, konkursy, a także dwa wyzwania… :-)

Podsumowanie roku 2017


A jeśli już mowa o wyzwaniach… Pierwsze zostało zorganizowane z portalem TrustedCosmetics i nosiło nazwę Wakacyjny Poradnik Urodowy, a drugie to już moja inwencja twórcza od A do Z pt. „Mój ulubiony produkt kosmetyczny 2017”. Mam nadzieję, że akcje się Wam podobały.

Podsumowanie roku 2017


Rok 2017 zaowocował również dwoma kampaniami reklamowymi, jedna dla marki Atopis, druga  dla marki Sensilis  (aktualnie jestem w jej trakcie). Ktoś zapyta: dlaczego tak mało? Otóż z góry postawiłam sobie założenie, że nie idę na ilość, ale na jakość. Może kiedyś opowiem coś więcej na ten temat…

Podsumowanie roku 2017Podsumowanie roku 2017


Spotkało mnie również wiele dobrego od Was samych- mówię tu czytelnikach. Nigdy nie skupiałam się na rzeczach materialnych ( choć i taką zostałam obdarowana od jednej czytelniczki), ale raczej na duchowej stronie. I tu w tej kwestii mam sporo do powiedzenia… Dotknęła mnie niespodziewana i ciężka choroba, a Wy przyszliście z pomocą i wsparciem. Pytaliście, pisaliście i obdarowywaliście mnie słowami otuchy. Czy może być coś piękniejszego? W obecnych czasach to rzecz bezcenna.

Podsumowanie roku 2017


Czy mogłabym doświadczyć tego wszystkiego nie prowadząc Urodzianka.pl? Z pewnością nie miałabym takiej możliwości. To właśnie blog nadał sensu mojemu życiu

DLACZEGO O TYM WSZYSTKIM PISZĘ?

Najważniejszym tego powodem jest chęć udowodnienia Wam, że wszystko leży w Waszych rękach. Każdy z Was może mieć swój własny pomysł na siebie i na swoje życie. Ja chciałam spróbować czegoś nowego, dlatego założyłam swoje miejsce w sieci. Dość szybko zorientowałam się, że była to dobra decyzja. Nie mówię, że każdy ma zostać blogerem, ważne, by każdy z nas czerpał przyjemność z tego, co robi w życiu. I tego właśnie Wam życzę na NOWY ROK 2018 !!! :-) :-)


Komentarze

 1. Chciałabym kiedyś pojechać na takie spotkanie z blogerek

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że rok był ciężki ale również owiany radością i osiągnięciami!
  Mam nadzieję, że nadchodzący będzie jeszcze lepszy!

  Pozdrawiam
  Zazuul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry post! Ja w tym roku też w końcu zrobiłam coś dla siebie, postanowiłam działać i założyłam w końcu bloga :) (na którego serdecznie zapraszam) <3 www.ohmystyle.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję tylu ciekawych doświadczeń :-) Dzięki przeczytaniu Twojego artykułu dowiedziałam się o istnieniu See Bloggers.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Kasiu, masz dużo racji. Wiele zależy od nas samych. Czy weźmiemy życie we własne ręce czy nie. Czy zaryzykujemy żeby coś zyskać. Bardzo się cieszę, że miałaś tyle miłych doświadczeń, że poznałaś tyle fajnych inspirujących ludzi. Życzę Ci aby nowy 2018 rok był dla Ciebie jeszcze lepszy obfitujące w ciekawe miłe wydarzenia. No i zdrowia oczywiście, bo bez zdrowia jak widać ciężko. Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko przed Tobą! :-) Uwierz w siebie, a wiele rzeczy stanie się łatwiejszych :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, rok przeplatał się i ze szczęściem i ze łzami :-) Ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyny :-) Też mam nadzieję, że ten nadchodzący będzie jeszcze lepszy, oby tylko zdrowie dopisywało :-) Z chęcią poznam także i Twój blog :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. I tak trzymaj! Życzę ci, by Twój blog był dla Ciebie odskocznią od codzienności i by przynosił ci wiele radości! :-) Oczywiście również cię odwiedzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miło mi więc, że powiększyłaś swoją wiedzę :-) Koniecznie zgłaszaj się na to wydarzenie!!! Może uda się nam spotkać?? Wszystkiego dobrego!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uważam Kasiu, że w życiu jedyne co może nas ograniczać to nasze zdrowie i my sami :-) Mamy tendencję do narzekania, lub tylko "marzenia", tymczasem zapominamy, że i tym marzeniom potrzebna jest nasza pomoc i działanie. Bardzo dziękuje za wszystkie miłe słowa i życzenia! :-) Oby rok 2018 był dla nas jeszcze wspanialszy! Tego również i Tobie Kasiu życzę! :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też muszę zrobić takie podsumowanie, dla samej siebie - prywatnie. Osobiście jestem obeznana z chorobą, która też mnie nęka, od wielu lat i nie pozwala na korzystanie takich dobrodziejstw natury, jak słońce. Życzę Tobie Kasiu dużo zdrówka i oby rok 2018 był lepszy dla Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 12. Oby kolejny rok był jeszcze ciekawszy. Na pewno osiągniesz wiele sukcesów!
  Wpadniesz do mnie?
  pozytywnapati.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Oby tylko zdrowie dopisywało, a reszta się ułoży :-) Oczywiście, z miłą chęcią Cię odwiedzę :-) Do zobaczenia Pati!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Prywatne podsumowanie też zrobiłam Julio, z tym, że już się nim nie dzieliłam z nikim oprócz męża :-) Przykro mi również, że i Ciebie dotknęła choroba, niestety życie zmienia się bardzo w jej obliczu. Oby Nowy Rok nie był gorszy od tego..., miejmy nadzieję, że będzie tylko lepszy! :-) Wszystkiego dobrego Julio! Ściskam Cię mocno!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Uściski również dla Ciebie. Ufam że będzie dziw dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 16. Kochana dla mnie rok 2017 byl moim startem z blogiem, dzieki temu poznalam tak wspaniale osoby jak Ty, mnostwo blogow oraz jestem laureatka wyzwania letniego ;) Kasiu zycze nam wszystkim samych sukcesow oraz duzo zdrowia i wytrwalosci w 2018 roku :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziękuje Moniko za tak miłe słowa :-) Również i ja jestem już stałą bywalczynią Twojego bloga i tak już zostanie :-) Bardzo mnie cieszy, że dzięki wyzwaniu udało się nam poznać :-) Mam nadzieję, że nasze blogi będą się dalej rozwijać i przynosić coraz więcej zadowolenia :-) Tego nam wszystkim życzę!!! :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl