ROADSHOW "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia"- JakubB.Bączek - relacja z wydarzenia, Łódź 2018


Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

W dniu 04.01.2018 miałam okazję uczestniczyć w Roadshow „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”, Jakuba B. Bączka, które odbyło się w Łodzi. Zanim nadszedł ten dzień, zaczerpnęłam troszkę informacji o samym prowadzącym, kim jest, czym się zajmuje i dlaczego mówi się o nim, że to najmłodszy emeryt Polsce…

A WIĘC KIM JEST JAKUB B. BĄCZEK?

To przede wszystkim były sportowiec- jako siatkarz zdobył Mistrza Polski w 1999 roku. Następnie wkroczył na ścieżkę naukową, uzyskując magistra z wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiował także filozofię oraz brał udział w wielu kursach i szkoleniach. Obecnie to trener mentalny i biznesowy, który prowadzi z powodzeniem kilka świetnie prosperujących firm.  Na swoim koncie ma wiele sukcesów- współpracował z największymi, m.in. UEFA, Walt`em Disney`em, PZU i Allegro (jest tego znacznie więcej). Jego klienci to także najwięksi sportowcy, aktorzy czy biznesmeni. Napisał także kilka książek i wciąż pracuje nad kolejnymi… A jeśli chcecie więcej, to powiem, że 50% czasu w roku Jakub spędza na wakacjach i jak sam przyznaje, kiedyś w jego życiu wydarzyło się coś, co sprawiło, że pieniądze przestały mieć dla niego wielkie znaczenie. Stąd też stawia na wolny czas, nie pracuje godzinami za wszelką cenę i nie bierze udziału w wyścigu szczurów… Można?- można!

Osobiście, dla mnie to niesamowity człowiek orkiestra, który w trzy godziny potrafił zarazić mnie swoją osobą, którą zapamiętam na zawsze.

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia


KILKA SŁÓW O WYDARZENIU

Event był jedyny w swoim rodzaju. Jakub ma dar żartowania, czasem przeklinania (ma to bardzo pozytywny wydźwięk) oraz opowiadania poważnych rzeczy bardzo prostym językiem. Niewątpliwie zna się na rzeczy, wie o czym mówi i robi to z pasją. Nic nie jest sztuczne czy wymuszane.

Dzięki niemu otworzyłam oczy na to, jaki ma wpływ wizualizacja na nasz organizm, poznałam techniki motywacyjne olimpijczyków oraz mistrzów świata, a także ciekawe badania Schwartza, Duhigga, Thalera oraz Kahnemanna. To jednak nie wszystko… Otrzymałam gotową receptę jak rzucić nawyki, w jaki sposób błyskawicznie się zmotywować oraz jak zrealizować swoje marzenia, by zmienić swoje życie… Otrzymałam mega wiedzę! CHCĘ  i dlatego w końcu zabieram się za plan swojej zmiany!

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

KOMU POLECAM?


Wszystkim osobom, które chcą zmienić coś w swoim życiu, ale tu uwaga! Nie mam tu na myśli osób, które tylko mówią, że chcą coś zmienić ( i na tym się kończy). Mam tu na myśli osoby, które ruszą się faktycznie do pracy!

Dzięki Jakubowi uświadomiłam sobie, że jedyną rzeczą, która może mnie ograniczać w życiu jest zdrowie i TYLKO ONO.

I na koniec jedno, ważne przesłanie- nie dziwmy się sobie, że się potykamy, ważne, że wstajemy i idziemy dalej!

Pamiętajcie: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”!!!

Dziękuje Jakubie!!!

P.S. Czy mieliście okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu?

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełniaMarzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

Komentarze

 1. krystynabozenna6 stycznia 2018 11:06

  Świetny biznesmen i świetnie umie sprzedawać , genialnie... :-)
  A gdzie jest okienko na link do blogów ? Nie mogę znaleźć...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakub to genialna osoba :-) Podzielam Twoją opinię Krysiu :-) Link do bloga wklejasz w swoim komentarzu :-) Do zobaczenia u Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu pozytywnie zazdroszcze takiego wydarzenia i masz racje to czlowiek orkiestra :D

  OdpowiedzUsuń
 4. swietny post marzenia sie spelniaja dzialajmy a osiągniemy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje Moniko :-) Jakub ma dar wnoszenia w nasze życie motywacji, umie też dać kopa! Niewielu to potrafi :-) Bierzmy z niego przykład! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje Kingo :-) Otóż to, wszystko leży w naszych głowach! Musimy się ruszyć! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzam! :-) Mega pozytywny ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa! Gratuluję podejścia do życia i nowych wrażeń :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałem jedną z jego książek - Zarobić milion idąc pod prąd - bardzo duża dawka pozytywnej energii. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tego Pana, ale chętnie sprawdzę jego książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie ją kupiłam i zaczynam czytać :-) Pewnie będę zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawa osobistość. Tak ciekawie napisałaś o wpływie jaki ten Pan wywiera na ludziach, że chciałabym móc kiedyś go posłuchać. Potrzebuję takiego kopa :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Powiem ci szczerze, że to wyjątkowa osobistość, która umie niesamowicie pozytywnie oddziaływać na ludzi :-) Kopa dostałam i od niego wszystko się zaczęło :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl