"Mój ulubiony produkt kosmetyczny 2017"- zakończenie wyzwania i listazwycięzców.


W dniach 1-15 grudnia 2017 jak zapewne wiecie odbyło się na moim blogu wyzwanie urodowe pt. „Mój ulubiony produkt kosmetyczny 2017”. Projekt ten miał na celu nie tylko zachęcenie Was do zabawy, ale także podzielenie się swoją wiedzą o najlepszych kosmetykach, jakie polecacie innym osobom. Cieszy mnie fakt, że udało mi się wiele z Was zachęcić do wyzwania. Mogę nieśmiało stwierdzić, że odnieśliśmy wspólny, mały sukces, za który bardzo Wam dziękuje!


W wyzwaniu polecałyście różne produkty, zarówno do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, jak i rzęs. Każdy Wasz wpis był dla mnie kopalnią nowej wiedzy, a polecane produkty były przeze mnie skrupulatnie sprawdzane. I tak mogę powiedzieć, że końcówka roku 2017 stała się dla mnie bardzo pouczająca, z czego bardzo się cieszę.

Trudno było mi podjąć finalną decyzję o przyznaniu nagród- to zawsze trudne zadanie. Zanim zostaną ogłoszone wyniki, chciałam Wam powiedzieć, że dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami! Każdy z Was chciał poświęcić swój czas, by podzielić się swoją wiedzą i to jest piękne! BARDZO WIĘC DZIĘKUJE  WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W WYZWANIU!

Wiecie też, że lubię przynosić Wam odrobinę radości i lubię (na tyle ile mogę) zaskakiwać??? Tak będzie też i tym razem. Dodatkowo przygotowałam jedną nagrodę niespodziankę, która powędruje do czwartej laureatki. A oto lista osób, które zostaną obdarowane prezentami:

Zestaw nr 1 Elżbieta Zawadzka

Zestaw nr 2 Monia Monika

Zestaw nr 3 Iza – blogerka, która przygotowała specjalny post odnośnie wyzwania http://gracetestuje.blogspot.com/2017/12/moj-ulubiony-produkt-kosmetyczny-2017.html

Dodatkowa nagroda niespodzianka – Tamaara, blogerka, która przygotowała specjalny post odnośnie wyzwania http://mylifetami.blogspot.com/2017/12/moj-ulubiony-produkt-kosmetyczny-2017.html

GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!  Proszę Was o kontakt na e-mail urodziankablog@gmail.comMam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie na II edycji wyzwania, w jeszcze szerszym gronie i jeszcze z większą ilością prezentów. Tego sobie i Wam kochani życzę!!!

Ściskam Was mocno i do zobaczenia!!!Mój ulubiony produkt kosmetyczny 2017

Komentarze

 1. Gratuluję wszystkim !!! Takie ciepłe gesty pokazują Kasiu, że masz ogromne serce ! Umiesz i lubisz przynosić radość! Warto brać z takich ludzi przykład :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Sprawiłaś mi ogromną niespodziankę i radość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za tak miłe słowa :-) Na tyle ile mogę, dzielę się i angażuje w pomoc dla innych :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło mi to słyszeć :-) Gratuluję jeszcze raz Moniko i dziękuje Ci, że wzięłaś udział w wyzwaniu! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka niespodzianka na święta ? Gratuluję wszystkim zwycięzca oraz wszystkim uczestnikom ? Szczególnie gratuluję Tobie Kasiu za wspaniałe wyzwanie i możliwość wzięcia w nim udziału ? oraz za wyróżnienie, dziękuję ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję :) Jest mi niezmiernie miło znaleźć się wśród wyróżnionych osób :)
  Cieszę się, że biorąc udział w tym wyzwaniu mogłam poznać inne produkty, które zasługują na uwagę i wypróbowanie. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ano niespodzianka... :-) Miło mi, że się cieszysz :-) Znalazłaś czas, by wziąć udział w wyzwaniu, doceniam to :-) Mam nadzieję, że i w przyszłym roku przystąpisz do II edycji wyzwania i znów będziemy wspólnie się bawić :-) Pozdrawiam Cię serdecznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze raz dziękuje Izo, że byłaś z nami :-) Zasłużyłaś na wyróżnienie, gratuluję ! Mam nadzieję, że upominki przypadną Ci do gustu :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ogromne gratulacje dla zwyciezcow <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuje w imieniu wszystkich Moniko :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl