"Rozwiń skrzydła. 10 kroków, aby zbudować markę osobistą" - Anna Diller

Rozwiń skrzydła. 10 kroków, aby zbudować markę osobistą- Anna Diller

Autor: Anna Diller

Liczba stron: 200

Okładka: miękka

Cena: 49,00


Autorka dzieli się w swej książce własną historią i drogą, którą przeszła, by dziś być osobą niezależną. Po 10 latach pracy w urzędzie odchodzi z etatu. Jest to przełomowy moment w jej karierze. Jak się jednak okazuje, nie wszystko idzie z górki. Zanim zostaje założycielką Rozwijalni Kobiet, napotyka na szereg problemów.  
Autorka w książce opisuje 10 swoich najważniejszych  doświadczeń i wskazówek odnoszących się do budowania własnej marki osobistej. Zawiera praktyczne przykłady, które podpowiadają jak od podstaw zaistnieć w social mediach. Odpowiada też na pytanie, jak wyróżnić się wśród innych na rynku. W książce odnajdziemy także porady ekspertów, jak i ćwiczenia dla nas. Zadania są jednak tak skonstruowane, byśmy chwilę pomyśleli, przeanalizowali i zajrzeli w głąb siebie.

Dla kogo?

Książkę chciałabym polecić każdemu, kto chce się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Niezależnie czy tak jak ja szukasz jeszcze swojej drogi, czy wiesz już gdzie podążać, warto poszerzać horyzonty. Wiedza to klucz do osiągnięcia sukcesu, jeśli więc masz chęci oraz odrobinę czasu sięgnij po tą pozycję. 


Podsumowanie

Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Duży plus za autentyczność. Autorka dzieli się z nami wiedzą, ale także opowiada szczerze o problemach i potyczkach, które stanęły na jej drodze. Jasno  wskazuje, na co zwracać uwagę przy zakładaniu działalności. Nie lukruje, że wszystko jest cudownie, opowiada o swoich błędach, co osobiście bardzo doceniam. Wskazuje, że niezależnie od wieku i doświadczeń zawodowych zawsze możemy coś w swoim życiu zmienić, jeśli tylko chcemy. W moim odczuciu ta książka jest też pewną formą podbudowania człowieka, pokazania, że można, jeśli robimy coś, w co wierzymy, nawet na przekór innym. Książkę zaliczam do pozycji o wartościowym przekazie. Chciałoby się powiedzieć jedynie- szkoda, że taka krótka…
Anno Diller, dziękuje za dedykację i wspólną rozmowę, która dała mi wiele do myślenia.  

Komentarze

  1. To dobrze, że autorka opowiada nie tylko o sukcesach, ale też gorszych momentach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta książka zapowiada się całkiem ciekawie i chyba w wolnym czasie się skuszę

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl