byUrodzianka- z pasji do rękodzieła

 

byUrodzianka

Witam Was serdecznie

Z zamiłowania do rękodzieła  jakiś czas temu zrodził się w mojej głowie pomysł tworzenia produktów handmade. Wybór padł na kwiaty (tu odsyłam Was do pierwszego posta https://www.urodzianka.pl/2020/07/pracowniaurodzianka-jak-to-sie-wszystko.html). I tak powstała „pracownia urodzianka”, która po kilkumiesięcznej obecności zamilkła.

 

Dlaczego tak się stało?

Niestety zdrowie przeszkodziło mi po raz kolejny na pracę, rozwój i realizację pomysłów. Nie wszystko jest zależne od nas, czasem życie pisze własny scenariusz. Tak też stało się ze mną. Nie będę wdawać się w tej chwili w szczegóły, jedno jest pewne, bardzo małymi kroczkami wracam na drogę tworzenia. Proszę jednak miejcie na uwadze fakt, że rękodzieło jest pracochłonnym zajęciem, w moim przypadku póki co dodatkowym, tak więc prace mają charakter pojedynczych sztuk. 


Co się zmienia?  

byUrodzianka zamiast pracownia urodzianka- to główna zmiana.  Takie rozwiązanie jest bardziej spójne i łatwiejsze do zapamiętania.
Obecnie nie prowadzę sklepu online. Wszystkie produkty będą prezentowane na moich kanałach social media (FB i Instagram). Najszybszą formą kontaktu pozostaje e-mail lub sms (wszystkie dane znajdziecie na kanałach).
Na blogu Urodzianka.pl oddaje w Wasze ręce nową zakładkę byUrodzianka. To tu pojawiać się będą nowe wpisy i inspiracje dotyczące produktów, które tworzę dla Was.  


A co nowego szykuje?

Sztandarowym produktem byUrodzianka będą oczywiście szyte kwiaty. Chodzi mi już po głowie nowy zamysł kolorów, być może uda mi się także wypracować jeden nowy wzór. Zapewniam, że o szczegółach będziecie na bieżąco informowani. Pomysłów mam sporo, żeby tylko zdrowie i czas pozwoliły na ich realizację. 😌
Tymczasem pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w kolejnych postach! 

Katarzyna byUrodzianka

Komentarze

Copyright © Urodzianka.pl