Rusza nowe wyzwanie 2020 #zrobcosdlasrodowiska.


Zakończenie akcji #denko2019zurodzianka dało mi wiele do myślenia. Uświadomiłam sobie, że ilość zużytych opakowań kosmetycznych była duża, za duża… Poczułam, że przecież mogłam bardziej się ograniczać, a tym samym mniej zaśmiecać naszą planetę. Dotychczas tematu nie traktowałam całkiem poważnie, uważałam „przecież jedna osoba świata nie uzdrowi” i niby tak jest, ale czy na pewno??

Małe kroczki nie są bez znaczenia. W końcu trzeba od czegoś zacząć…  Pytanie czy chcemy, bo potrafimy z całą pewnością…  Nie mówię, by diametralnie zmienić swoje przyzwyczajenia, bo tak się pewnie nie da. Nawiązuje raczej do bardziej rozmyślnego wyboru zakupów, przyglądaniu się  opakowaniom i podejmowaniu małych działań na rzecz środowiska.  Świadomość, że robimy coś dla naszej planety jest bezcenna, a nasza postawa w tym wypadku jest godna naśladowania. Zgodzicie się ze mną?
 I tak wychodzę z propozycją nowego wyzwania, które potrwa aż do końca roku 2020.

NA CZYM POLEGA WYZWANIE #zrobcosdlasrodowiska ? 

Akcja jest bardzo prosta i możemy dołączyć do niej w każdej chwili. Za każdym razem kiedy zrobimy coś dla środowiska uwieczniamy to na dwa sposoby:

1. Wykonujemy zdjęcie i wstawiamy je na IG, tagując #zrobcosdlasrodowiska. Dodatkowo proszę oznacz mnie @urodzianka, bym wiedziała, że bierzesz udział w wyzwaniu.

2. Wykonujemy zdjęcie i wstawiamy je na mój profil FB (post z grafiką będzie przypięty na samej górze strony). 

Niezależnie czy posadziłaś/eś drzewo na swojej działce,  zastąpiłaś/eś plastikowe opakowanie szklanym czy papierowym, używasz produktów wielokrotnego użycia pokaż to!!! Opowiedz coś o swoim zdjęciu- w jakich okolicznościach powstało, co przedstawia, co skłoniło cię do takiego wyboru itp…
W wyzwaniu możesz brać udział niezliczoną ilość razy.  Wstawiaj swoje zdjęcia i wspieraj wyzwanie! 

NAGRODY

Z racji, że prowadzę bloga o przeważającej tematyce kosmetycznej, nagrody będą również kosmetyczne- dwa cudne boksy. Do 15 stycznia 2021 zostaną wyłonione 2 osoby, którym bacznie się przyjrzę. Liczę na wasz udział, pomysłowość, zaangażowanie oraz wsparcie tak zacnego tematu jakim jest nasze środowisko!

P.S. Skieruje do Ciebie jeszcze jedną, małą prośbę- jeśli pomysł wyzwania ci się spodobał, proszę poinformuj o tym swoich odbiorców i  znajomych, udostępnij grafikę na IG lub post na FB. I oczywiście nie zapomnij, by samemu dołączyć do akcji! ☺
Do zobaczenia!!! #zrobcosdlasrodowiska 
oznacz mnie proszę @urodzianka

Komentarze

 1. Bardzo fajne wyzwanie. Osobiście aż tak często nie udzielam się na Ig ale oby jak najwiecej ludzi wzięło udział. Wszystkie takie akcje są potrzebne i im kibicuję !

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Bardzo mi się podoba Twoja akcja. Nie wiem czy się przyłączę, bo ostatnio na IG mnie mało, ale chętnie polecę innym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje i zachęcam do wzięcia udziału, jeśli nie na IG, to na FB.

   Usuń
 3. oryginalne wyzwanie - będę obserwować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje!!! Mam nadzieję, że wyzwanie spodoba się innym i że znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć akcje.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super akcja, nie mam Instagrama ale spróbuję wziąć udział na FB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale, że podoba ci się Julio!!! Na FB również można wziąć udział!

   Usuń
 6. fanatstyczna akcja! trzeba zwiększać świadomość społeczeństwa na temat ekologii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje! O to właśnie chodzi w całej akcji! Zapraszam Cię do udziału!!!

   Usuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl