Cudowny weekend za mną- BEAUTY DAYS BLOGGER oraz INFLUENCER ABOUT BEAUTY


Za mną wrześniowy weekend pełen pozytywnych wrażeń. Tak się złożyło, że w jednym czasie odbywały się dwie imprezy, na które zostałam zaproszona. Nie chciałam wybierać, bo to wiązałoby się z rezygnacją z uczestnictwa w jednym wydarzeniu.  Chciałam po prostu być na obydwóch… I udało się jakoś to wszystko zaplanować i tak w sobotę pojechałam do Nadarzyna, a w niedzielę do Warszawy.Jak to wszystko wyglądało?


SOBOTA- BEAUTY DAYS BLOGGER


Ogromna przestrzeń sprawiła, że byłam początkowo bardzo zagubiona. Z trudem udało mi się znaleźć wyznaczone miejsce dla blogerów, ale jeszcze gorzej  było z odnalezieniem miejsca wykładu KoreanUnicorn. Po wielu perypetiach jakoś się udało… Z perspektywy czasu stwierdzam, że było warto- poszerzyłam sporo swoją wiedzę w zakresie koreańskiej pielęgnacji. Swoją drogą powiem Wam, że temat jest naprawdę ciekawy i zapewne poruszę go w osobnym poście. Na targach Beauty Days udało mi się również odwiedzić kilka stoisk kosmetycznych takich marek jak Eco cera, Sylveco, Nutka, ale także poznałam młode marki, które wchodzą na rynek. Takim przykładem może być Jaga- ich stoisko zaskakiwało ogromem hybrydowych lakierów do paznokci. Głowa bolała od kolorów :-)
Nie mogłabym również nie wspomnieć o cudownych ludziach, których poznałam w ten dzień. Wspólnie z dziewczynami zwiedzałyśmy stoiska, brałyśmy udział w konkursie, ale także pozwoliłyśmy sobie na chwilę pogadanek przy szybkim posiłku. Dziewczyny uczyły mnie także jak wykonać zdjęcie w lustrze, za co serdecznie im dziękuje! No i poznałam też przemiłego rodzynka @urodaokiemfaceta, żałuję jedynie, że nie pomyślałam o wspólnym zdjęciu. Teraz przyszło mi czekać na ponowne spotkanie i naprawienie błędu.
od lewej: @lailabodyscrub, @testing _my_love, ja @urodzianka, @ beauty_by_viola
 

Moje zmagania z fotografią w lustrze 😀
 


Dzień był wyczerpujący, dużo się działo i nie sposób o wszystkim opowiedzieć. Za chwilę czekała na mnie niedziela i podróż do Warszawy…

NIEDZIELA- INFLUENCER ABOUT BEAUTY.

Z samego rana wstałam naładowana pozytywną energią. Wyszykowana, ruszyłam na I EDYCJĘ INFLUENCER ABOUT BEAUTY. :-)

Spotkanie blogerów połączone było wspólnie z targami BEAUTY
FORUM, na których jeszcze nie miałam przyjemności być. Ciekawość była ogromna…

Choć hala ma znacznie mniejszą przestrzeń niż Nadarzyn, piękno stoisk przyświecało moim oczom. Największe wrażenie zrobiło na mnie ponownie Indigo i jego wielkość. Ogrom odwiedzających sprawiał, że trudno było wykonać jakiekolwiek sensowne zdjęcie. Stoiska oferowały specjalne promocje i obniżki- było w czym wybierać.Blogerów niezwykle miło uraczyła marka VICTORIA VYYN. Przeprowadziła świetny wykład wraz z pokazem zdobień paznokci, a także czekały na nas drobne upominki oraz voucher na zakupy. Dodatkowo dzięki przyjemnej zabawie w stylu „kto jest dziś ubrany w brąz”- wygrałam lakier o kolorze czekolady. Markę i produkty już znam, a także i samego prowadzącego, tym bardziej cieszyłam się z ponownego spotkania :-)


Na INFLUENCER ABOUT BEAUTY miałam także przyjemność zapoznać się z zupełną dla mnie nowością, jaką jest marka UZDROVISKO. Bardzo miło spędziłam czas na ich stoisku, rozmawiając i wymieniając się doświadczeniami w zakresie pielęgnacji. Zostałam także obdarowana produktem- krem na noc jest obecnie w ciągłym użytkowaniu i zapewne za małą chwilę opowiem Wam o nim więcej.
Nie mogłabym też  nie wspomnieć o miłej atmosferze, jaka panowała w tym dniu na sali wykładowej, estetycznym wykonaniu ścianki i stoisk oraz samych organizatorach, którzy ponownie spisali się na medal.
I EDYCJA INFLUENCER ABOUT BEAUTY okazała się przesympatycznym spotkaniem wielu blogerów i wystawców, których wspólnie łączy tematyka „BEAUTY”. Nie zabrakło też ciekawych wykładów oraz czasu na zwiedzanie targów. Niewątpliwie był to dobrze wykorzystany czas, bo oprócz spotkań ze znajomymi znów poszerzyłam swoją wiedzę, a to lubię szczególnie! Nie od dziś
wiem, że właśnie dzięki takim spotkaniom możemy się rozwijać i iść do przodu!

I tu chciałam szczególnie podziękować organizatorom dwóch wydarzeń za możliwość bycia z Wami w te dni. I jak to ja- chciałoby się powiedzieć- PROSZĘ O WIĘCEJ. ♥

Za każdym razem po tego typu wydarzeniach następuje u mnie
burza mózgu - ogrom przemyśleń, ale też i wyciągniętych wniosków, które już
zaczęłam wprowadzać w życie, bo przecież nauka nie może iść w las…

DZIĘKUJE!!! :-)
Komentarze

 1. Wspaniale przedsięwzięcie, takie spotkania są z pewnością inspirujące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo informacji w tym wpisie, co powoduje, że część zwyczajnie przescrolowałam. Szkoda, że nie wyboldowane są najważniesze elementy, na jakie chciałabyś nam odbiorcom zwrócić uwagę. Więcej akapitów i może colage ze zdjęć, żeby nie rozmywały przekazu treści. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym czasem to jest tak, jak się go ma mało to trzeba wziąć sobie jeszcze więcej...Może to brzmi paradoksalnie, ale skutkuje. Świat kosmetyków przyciąga chyba każdego. Jest tak, że niektórzy trzymają się wypróbowanych produktów i stoją w miejscu...Jak nie spróbujemy, nie znajdziemy! Fajnie napisana relacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj bardzo, zarówno inspirujące, ale także motywujące :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za wskazówki :-) Spróbuje kolejnym razem nieco inaczej przedstawić takie wydarzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne targi, wygladalas Kasiu przepieknie <3

  OdpowiedzUsuń
 7. W zupełności się z Tobą zgadzam i oczywiście dziękuje! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuje Monisiu :-) Targi wspominam po dzień dzisiejszy :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. testing_my_love16 grudnia 2019 10:40

  To był naprawdę intensywny weekend! Cieszę się, że udało mi się Ciebie poznać osobiście Kasiu :* Mam nadzieję, że już niedługo będzie kolejna okazja do wspólnego odkrywania świata Beauty :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z Tobą- weekend był intensywny, ale ciekawy... Również cieszę się, że Cię poznałam :-) Mam nadzieję, że jeszcze nie jedno spotkanie przed nami :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jenovia Dżemson8 stycznia 2020 13:01

  Chciałabym być na tym spotkaniu!
  Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!^^

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuje! Jeszcze wszystko przed Tobą !!! :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl