Ambasadorka SO HAIR- kulisy współpracy


Być ambasadorką- co to właściwie oznacza? Czy zastanawialiście się kiedyś, na czym polega taka współpraca? Jak to wygląda w praktyce? Jak ją rozpocząć? 😏

Przyznam, że nurtowały mnie te pytania już od jakiegoś czasu, pomyślałam wówczas, że jeśli nadarzy się okazja, zgłębię ten temat. 

Tym razem nie zastanawiałam się zbyt długo i odpowiedziałam na ogłoszenie "zostań naszą ambasadorką" . Ogłoszenie zamieszczone zostało na firmowym profilu SO HAIR na Instagramie.

Nie pamiętam, ile czasu czekałam na odpowiedź, ale było to stosunkowo krótko. 

 

PIERWSZY KONTAKT 

Wiadomość o zakwalifikowaniu się do projektu otrzymałam na priv. Zostałam zaproszona do siedziby firmy w celu omówienia szczegółów. Rzeczowa rozmowa rozwiała wszystkie moje wątpliwości. To właśnie wtedy przedstawiono, jak będzie wyglądać nasza współpraca, co wchodzi w jej zakres, jaki jest jej czas, etapy oraz jaka forma umowy wchodzi w grę. Po przeanalizowaniu wszystkich informacji wyraziłam zgodę na wszystkie warunki i przedstawione propozycje. Po podpisaniu umowy o barter zostało już tylko wyznaczenie konkretnego terminu na rozpoczęcie współpracy. 

 I ETAP 

Współpraca składała się z kilku etapów. SO HAIR to salon fryzjerski w Łodzi (dodatkowo możemy w nim również wykonać manicure i pedicure). W ramach współpracy ambasadorskiej zaproponowano mi cztery zabiegi, zarówno na włosy i paznokcie, które były wykonywane w pewnych odstępach czasowych. Pierwszym zabiegiem był manicure hybrydowy. Miałam możliwość wyboru stylizacji i doboru kolorów. Zdecydowałam się na wesołe i kolorowe mani. Wykonanie stylizacji przebiegło bardzo sprawnie i miło.


 

 II ETAP 

Tym razem w salonie spędziłam dużo więcej czasu, gdyż miałam wykonany zabieg koloryzacji wielotonowej. Efekt końcowy był bardzo pozytywny. Włosy nie tylko odżyły, ale też nabrały nowego wyrazu. Czas spędzony w salonie minął mi bardzo szybko. Przesympatyczna obsługa i fotel z masażem były dodatkowym umilaczem. Poza tym doradzono mi, w jaki sposób najlepiej pielęgnować moje włosy, czego potrzebują, a czego unikać. 


 

 III ETAP

Czas na zabieg pielęgnacyjny z użyciem parowej prostownicy! Co za moc! Co za siła! Co za efekt! Byłam pod ogromnym wrażeniem! Włosy w dotyku przypominały taflę lodu, ich gładkość przebiła wszystkie moje oczekiwania! Efekt utrzymywał się wiele godzin (w moim przypadku do kolejnego mycia głowy, na które jak nigdy nie miałam ochoty). Użyte produkty pielęgnacyjne wraz z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim wydobyły z moich włosów wszystko, co najlepsze. Polecam każdej kobiecie, która ma niesforne i puszące się włosy, nad którymi trudno zapanować. 


 

IV ETAP 

Ostatnim etapem była stylizacja włosów. Po pytaniach i wspólnej rozmowie postawiliśmy na stylizacje z użyciem lokówki. Nagle pojawiła się na mojej głowie burza loków, która w żaden sposób nie przestawała się kręcić. Byłam oczarowana, że w dość prosty i szybki sposób można wyczarować tak fajną stylizację. Włosy znów nabrały nowego wyglądu! 


 

OCENA WSPÓŁPRACY 

Zatem czy warto zostać ambasadorką? W mojej ocenie jak najbardziej! To obopólne korzyści- my poświęcamy swój czas, oddajemy swój wizerunek, uruchamiamy swoje kanały SM czy blog, a w zamian otrzymujemy w ramach współpracy barterowej (w moim przypadku) zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. To kolejne doświadczenie, które możemy przeanalizować i o którym możemy opowiedzieć. Poszerzamy swoje „portfolio blogerskie”. Poznajemy ciekawych ludzi i otrzymujemy darmową wiedzę specjalistów w swojej dziedzinie. 

Czy macie za sobą taką współpracę ambasadorską? A może zastanawialiście się nad podjęciem takiej współpracy? 😌

 

PODZIĘKOWANIA 

Dziękuje przede wszystkim za wszystkie zabiegi wykonane w salonie SO HAIR w Łodzi, za porady, poszerzenie wiedzy na temat pielęgnacji, za każde miłe spotkanie, babskie rozmowy i wymianę doświadczeń. Wysoki standard zabiegów połączony z pełnym profesjonalizmem zarówno personelu, jak i produktów sprawia, że na długo zapamiętam tą współpracę, jako bardzo pozytywne doświadczenie. Zdecydowanie miejsce godne odwiedzenia na mapie Łodzi. Współpraca @sohair.poland 


 

Komentarze

Copyright © Urodzianka.pl