See Bloggers 2019- relacja z wydarzenia


Nie będę ukrywać- kiedy otrzymałam informacje o kwalifikacji na See Bloggers, na mojej twarzy pojawił się ogromny uśmiech, a w środku zatańczyła dusza. Rok wcześniej byłam już na tym wydarzeniu i przypuszczałam, czego mogę się spodziewać.


See Bloggers ponownie zawitało do mojego miasta Łodzi. Miałam więc już na wstępie spore ułatwienie- znam doskonale miejsce, ominęła mnie podróż pociągiem, nie musiałam nocować w hotelu itd…  Już w piątek odebrałam bilet i ruszyłam  na miasto z zaprzyjaźnioną Anią (swiattoli.blogspot.pl), by wspólnie pogadać co wydarzyło się u nas przez ostatni rok. W końcu poznali się też nasi mężowie, którzy towarzyszyli nam przez cały ten weekend. :-)


NOI SIĘ DOCZEKAŁAM!

Przywitała nas (podobnie jak w zeszłym roku) Prezydent Miasta Łodzi- Pani Hanna Zdanowska. Krótkie przemówienie jasno wyrażało dumę z Miasta i całego przedsięwzięcia. To miłe, bo Łódź dużo inwestuje, stając się  Miastem kultury, do którego zjeżdżają ciekawe osobistości z internetu, radia i telewizji.
See Bloggers to wykłady i warsztaty, wiedza podawana na tacy, masa pozytywnych ludzi, spotkań i rozmów z nimi, interesujący wystawcy, przeciekawi prelegenci i tysiące wypowiedzianych słów!


See Bloggers to także zabawa- w dosłownym znaczeniu tego słowa. Organizatorzy myślą także o naszym uśmiechu  i stają na wysokości zadania. W przeciągu dwóch dni tworzone są ciekawe konkursy, w których można brać udział, a wieczorem  z soboty na niedzielę organizowana jest Gala wraz z koncertem ( w tym roku na żywo podziwialiśmy Natalię Kukulską) oraz After Party.
 

 I jak rzadko biorę udział we wszelkiego typu konkursach, to tu zrobiłam wyjątek. Indigo miało tak piękną scenerię, że nie mogłam się oprzeć. Poszłam nawet o krok dalej- namówiłam do wspólnej zabawy męża. W końcu pojawił się promyk na mojej twarzy, było fantastycznie! Przez chwilę bawiłam się jak dziecko.


Ponownie miałam przyjemność spotkać się z Agnieszką (napieknewlosy.pl), którą poznałam w zeszłym roku. Miała u mnie zaległą kawę, więc na szybciutko udało się nam ją wypić i chwilkę pogadać. Takie rozmowy są dla mnie mega inspirujące! :-)Piorunujące wrażenie zrobiła na mnie MacademianGirl , z którą udało się zamienić kilka słów oraz Pani Maryla Rodowicz. Przy okazji powiem Wam, że spełniło się moje kolejne marzenie- poznałam osobiście Tamarę, która jeszcze kilka lat temu była dla mnie zupełnie „nienamacalna”. :-)I chwila przerwy też się znalazła. Wykorzystałam ją na szybkie  jedzenie w doborowym towarzystwie zaprzyjaźnionych mi osób, czyli Marzenki (mrs.calluna.pl) oraz Przemka- męża Ani. Tym razem mój mąż zabawiał się w fotografa. ;-)


A tu kolejni celebryci, którzy zagościli na See Bloggers:

 

 

To tylko drobna namiastka, nie sposób pokazać wam wszystkiego i wszystkich, którzy byli ze mną w ten niezapomniany weekend.  Nawet w tej chwili kiedy przywołuje wspomnienia z tego wydarzenia, odczuwam ogrom pozytywnych odczuć. Wierzcie mi- to niesamowite przeżycie być tam i móc zobaczyć to wszystko na własne oczy. Te dni są mega intensywne, ale jakoś o dziwo zmęczenie przechodzi, a my otrzymujemy dawkę nowej mocy. Szczerze przyznaję- czekam na następną kwalifikację i mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi na udział w kolejnym  See Bloggers.


Dziękuje organizatorom oraz wszystkim Wam, którzy jesteście ze mną!!! :-)

Komentarze

 1. Było na prawdę super i mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam taką nadzieję Aniu! I choć jeszcze wiele miesięcy do tego czasu, ja już nie mogę się doczekać! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. krystynabozenna24 sierpnia 2019 04:07

  Duże spotkanie i jak świetnie zorganizowane :-)
  Dawno nie widziałąm Maryli Rodowicz na żywo :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana cudowny event, mysle, ze za ktoryms razem i ja sie zglosze. Na razie jednak sa to odlegle plany, wygladalas przepieknie <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo duże. Nie da się być wszędzie na raz, potrzeba dobrej organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje kochana! Mam nadzieję, że i ty kiedyś tam zawitasz i przy okazji wkońcu się poznamy ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałaś okazję spotkać bardzo fajne osoby! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. NewEnglandBlog.pl25 sierpnia 2019 10:04

  Widzę, że świetnie się bawiłaś. Może zobaczymy się za rok.

  OdpowiedzUsuń
 9. To musiało być fantastyczne spotkanie! Na takim spotkaniu można spotkać wielu ciekawych ludzi

  OdpowiedzUsuń
 10. O tak! Na wydarzeniu były wspaniałe osobistości :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zabawa powiązana była z nauką- czerpałam ile mogłam. Mam nadzieję, że za rok będzie nam dane się spotkać :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Spotkanie to zawsze budzi we mnie bardzo pozytywne emocje.Jestem ogromnie wdzięczna organizatorom, że ponownie mogłam tam być.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznam, że każdą imprezę, gdzie pojawia się Zdanowska omijam szerokim łukiem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. I niby z takiego powodu miałabym rezygnować z uczestnictwa w wydarzeniu? Myślę, że to lekka przesada ;-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl