Pokaz Victoria Vynn- Łódź 2018


Pokaz Victoria Vynn

8 kwietnia miałam przyjemność być na pokazie Victoria Vynn, które odbyło się w Łodzi w hotelu Borowiecki. Jak zapewne wiecie marka Victoria Vynn jest na naszym rynku około 1,5 roku, a jej asortyment to głównie artykuły do stylizacji paznokci. Oferta jest i będzie nadal poszerzana o nowe produkty.


Szczerze powiem Wam, że pokaz dał mi kilka powodów do zadowolenia… :-)

Pierwszym z nich był fakt, że mój mąż sam zaproponował, że pójdzie ze mną. Początkowo pomyślałam- żartuje, no bo paznokcie i mężczyzna??... Okazało się jednak, że mówił całkiem serio i tak we dwójkę znaleźliśmy się na pokazie… A tam drugi mężczyzna i to w dodatku w roli prowadzącego! Ufff! ;-)

Drugi powód to sama organizacja wydarzenia. Spotkanie nie było ani za krótkie, ani za długie, powiedziałabym takie w sam raz, by nikt nie poczuł się znudzony. Sala wypełniona została ciekawymi plakatami i ściankami z produktami. Całość przedstawiała się kolorowo. Ilość osób również dopisała! :-)

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn
Sam prowadzący starał się ze wszystkich sił zabawiać grono kobiece. Wychodziło mu to perfekcyjnie! Nawet tańce i hulance były… A wszystko to w ramach drobnych zabaw i konkursów, oczywiście z nagrodami, których rozdano pokaźną ilość. :-)

Pokaz Victoria Vynn

Mój mąż to prawdziwy szczęściarz- otrzymał prezent (remover do zdejmowania hybryd), bo jak stwierdził prowadzący „jakoś alkohol do mojego męża pasuje” ;-) … Mnie także spotkała niespodzianka- otrzymałam lakier hybrydowy w konkursie za udostępnienie zdjęcia w social mediach (zerknijcie na instagram).

Pokaz oprócz zabaw obfitował również w wiedzę, zarówno teoretyczną jak, i praktyczną. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. w jaki sposób przedłużamy płytkę bazą hybrydową Victoria Vynn. Z ogromną ciekawością obserwowałam także powstawanie zdobień na paznokciach.

 

Pokaz Victoria Vynn

W przerwie można było posilić się kawą, herbatą, ciasteczkiem lub dokonać promocyjnych zakupów. Osobiście czas ten starałam się dodatkowo wykorzystać na robienie fotek dla Was.

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn

Oboje z mężem poczuliśmy się bardzo mile zaskoczeni na końcu pokazu, kiedy to jako pierwsi zostaliśmy wyczytani przy rozdawaniu certyfikatów. Ślicznie dziękujemy!!! :-)
Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn
Pokaz Victoria Vynn oceniam bardzo pozytywnie. Widać, że marka ma przemyślaną strategię reklamową, umie wyjść do odbiorców, umie też kształcić i jednocześnie bawić. Śmiało mogę stwierdzić, że Victoria Vynn ma pomysł na siebie i na swoje produkty. Osobiście życzę jej wiele sukcesów i z chęcią będę obserwować jej dalsze poczynania. Dzień uważam za mega pozytywnie spędzony!!!

Czy mieliście okazję być na podobnych pokazach?  :-)

Pokaz Victoria Vynn

Pokaz Victoria Vynn

Komentarze

 1. Kochana zazdroszcze Ci takich pokazow a wygladasz przepieknie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam jednym tchem :-) Widać, że świetnie się bawiłaś, w zasadzie bawiliście ;-) Super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Moniko za tak miłe słowa :-) Jeśli będziesz miała kiedyś okazję skuś się na podobne wydarzenie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, dzień był zaliczony mega pozytywnie :-) To lubię ! :-) Oby więcej takich było :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow super wydarzenie

  OdpowiedzUsuń
 6. Pokaz musiał być bardzo interesujący, wnioskując po zdjęciach:)

  OdpowiedzUsuń
 7. To prawda :-) Cieszę się bardzo, że mogłam tam być :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pokaz. Fajny masz zawód. Jak robię hybrydę, to zawsze podziwiam umiejętności, jak Wy równiutko i pięknie potraficie to zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Extra wydarzenie. Też chciałabym kiedyś w takim uczestniczyć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna sprawa, trochę zazdroszczę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z sympatią spoglądam na dobre akcje reklamowe marek, przemyślane i konsekwentne. :) A udział w takich imprezach to przyjemność. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pokaz był bardzo udany i na długo będę go pamiętać :-) Malowanie paznokci to tylko kwestia wyrobienia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wierzę, że będziesz mieć okazję!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Hi hi... ;-) Dziękuje :-) Wszystko przed Tobą :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja również interesuje się takimi tematami jak reklama czy social media i z przyjemnością obserwuje kampanie różnych marek :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl