Ty i Twoja Marka OnLine- szkolenie z Joanną Ceplin.


Ty i Twoja Marka OnLine

Ty i Twoja Marka On Line to szkolenia odbywające się w różnych miastach Polski z Joanną Ceplin na czele, która jest główną prowadzącą całego przedsięwzięcia. To młoda, bardzo zdolna kobieta, która specjalizuje się w marketingu społecznościowym oraz budowaniu wizerunku marek i firm.


Choć ostatni tydzień był dla mnie dość trudny, a mój humor spadł niemalże do zera, postanowiłam jednak nie zmieniać planów i wykorzystać wcześniej kupiony bilet. I tak pojechałam na szkolenie, które odbywało 10 marca 2018r właśnie w moim mieście, czyli Łodzi. Szkoda by było przegapić taką okazję…

W trakcie spotkania poruszane były 4 platformy social media- Facebook, Instagram, Linkedin oraz You Tube. Ponieważ wcześniej czytałam książkę Joanny Ceplin, wiele rzeczy było mi już znanych. Tym samym miałam okazję uporządkować jeszcze raz swoją wiedzę, co uważam za ogromny plus. Oczywiście pojawiły się także informacje, o których nie wiedziałam w ogóle lub tylko pobieżnie ze słyszenia. Tak więc w trakcie szkolenia pilnie dokonywałam zapisków, by później móc do nich wrócić (wiecie jak to jest z pamięcią...).

Pani Joanna dzięki dobremu opanowaniu strefy social media stała się specjalistkom w tej dziedzinie. Przekazywanie wiedzy przychodzi jej z dużą łatwością. Umie trafić do ludzi dość jasnym i zrozumiałym językiem, co mnie akurat cieszy. Widać, że to, co robi, przynosi jej duże zadowolenie oraz spełnienie zawodowe. Szkolenia są dopracowane i poparte konkretnymi przykładami- cenię sobie tego typu cechy. Ogromny plus także za możliwość zadawania pytań.

Ty i Twoja Marka OnLine


Nie wiem jak Wy, ale ja lubię się szkolić i zdobywać nową wiedzę. Uświadomiłam sobie ostatnio, że bardzo wciągają mnie tematy właśnie dotyczące social media. Chciałabym w tym kierunku dalej się rozwijać, na tyle oczywiście na ile pozwoli mi czas, zdrowie no i finanse, bo nie oszukujmy się- wszystko kosztuje. Teraz pomyślę nad przeczytaniem kolejnej książki z tego zakresu. A tymczasem będę wykorzystywać notatki ze szkolenia, które mam nadzieję, pomogą mi w moich kolejnych działaniach.

A na jakim szkoleniu Wy ostatnio byliście? Pochwalcie się !

Ty i Twoja Marka OnLine

Ty i Twoja Marka OnLine

Komentarze

 1. Zazdroszcze szkolenia, sama chetnie podpatrzylabym co i jak z YT, ktory ciagle u mnie kuleje bo nie mam jeszcze oswietlenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super spotkanie; a najważniejsze,że Ty Kochana zadowolona z efektów.
  Warto się rozwijać i poszerzać wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze o YT nawet nie marzę ;-) Okazuje się, że jeszcze z instagrama dużo rzeczy nie wiem ;-) Ale będę nadrabiać ;-) Czekam, aż pierwsza zaczniesz ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, pomimo tego co dzieje się wokół mnie zdałam sobie sprawę, że takie szkolenie to też sposób na odprężenie się i ucieknięcie od codziennych trosk... Choć przyznaje, że nie zawsze mam głowę na naukę, ale staram się na tyle ile mogę :-) Masz rację Margaretto- warto się rozwijać !!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje szkolenia, może podziel się trochę wiadomościami dokładniej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co interesuje Cię konkretnie? Który kanał chcesz rozwijać? :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze chciałam pojechać na takie szkolenie - z Twojego opisu i zdjęć wygląda super! Mega, że tak się rozwijasz :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio chodzi mi po głowie takie szkolenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. social media zmieniają się bardzo dynamicznie dlatego warto być na czasie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Chętnie bym się wybrała na takie szkolenie. Jeszcze raczkuję w tym temacie- blog powstał 2 tygodnie temu ? na szczęście są osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą?

  OdpowiedzUsuń
 11. Koniecznie więc spróbuj! Takie szkolenia dużo dają! :-) Trzymam kciuki i za Twój rozwój! :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja osobiście chwalę sobie tego typu szkolenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystko więc przed Tobą! Życzę ci powodzenia w rozwoju Twojego bloga!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Też bym chętnie wzięła udział w takim szkoleniu. Mam ogromne brak w tego typu wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Polecam Aniu z całego serca :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl