Hybrid EVELINE COSMETICS- czy warto? Test i ocena.
Hybrid Eveline Cosmetics

Całkiem nie tak dawno do drogerii Rossmann wprowadzono lakiery hybrydowe Eveline Cosmetics. Nie mogłam się oprzeć pokusie, tym bardziej że wypatrzyłam kolorek, którego mi brakowało i który bardzo mi się spodobał. Byłam ciekawa, jak sobie poradzi na paznokciach…Kilka słów o samym lakierze

1.Dobrze napigmentowany. Wystarczą dwie warstwy, by uzyskać dobre krycie.

2.Konsystencja średnio-gęsta, nie sprawia większych problemów, podczas rozprowadzania lakieru na płytce paznokcia.

3.Pędzelek dość dobrze wyprofilowany.

4.Produkt sam w sobie nie sprawia większych problemów. Nie marszczy się, choć należy pamiętać, by nie nakładać lakieru grubymi warstwami.

5.Łatwo się zdejmuje.

6.Póki co zdążyłam przetestować go na dwóch bazach: proteinowej Indigo oraz Estetiq – radzi sobie świetnie.

7.Jak dla mnie jeden minus: cena- ja zapłaciłam 24,99 za 5 ml. To dość sporo, zwłaszcza jeśli mówimy o nowości, po której nie wiadomo, czego możemy się spodziewać.
I DZIEŃ HYBRYDY NA PAZNOKCIACH:

Hybrid Eveline Cosmetics

15 DZIEŃ HYBRYDY NA PAZNOKCIACH:

Hybrid Eveline Cosmetics


Końcowa ocena

Lakier hybrydowy Eveline Cosmetics zgodnie z obietnicą producenta wytrzymał u mnie 14 dni. Ze względu na duże odrosty, postanowiłam go zdjąć w 15 dniu. Podczas noszenia, lakier ani razu nie odprysnął, trzymał się bardzo dobrze. Nie odnotowałam większych problemów zarówno podczas noszenia, jak i samego zakładania. Zdejmowanie było również proste. Na chwilę obecną marka Eveline Cosmetics stworzyła 20 kolorów tych lakierów i mam nadzieję, że kolekcja barw będzie się powiększać. Osobiście testowałam kolor nr 297. Z pewnością powrócę jeszcze do tych produktów.

Czy znacie już te lakiery hybrydowe?

Hybrid Eveline Cosmetics

Komentarze

  1. Bardzo podoba mi się ten kolorek, a ponieważ piszesz, że lakier jest warty polecenia, pewnie go kupię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja osobiście unikam wszelkie lakiery hybrydowe oraz doklejane paznokcie. Raz miałam zrobione żele i moje paznokcie na tym dość mocno ucierpiały. Jestem raczej za zwykłymi lakierami szczególnie od Golden Rose uwielbiam ?. Niebieskie odcienie są moimi ulubionymi ?.

    OdpowiedzUsuń
  3. Również uwielbiam różne odcienie niebieskiego :-) Wcześniej używałam tylko zwykłych lakierów, teraz już raczej tylko hybrydy, ale z głową, bo jak sama zauważyłaś czy żel, czy hybryda niszczy nasze paznokcie, dlatego warto podejść ostrożnie do tematu :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl