Wakacyjny Poradnik Urodowy- zakończenie wyzwania i lista zwycięzców.
Wakacyjny Poradnik Urodowy- Patroni Medialni

Nadszedł czas na podsumowanie Wakacyjnego Poradnika Urodowego. Jak wiecie, wyzwanie to, zorganizowane było wspólnie z blogiem Urodzianka.pl oraz portalem TrustedCosmetics. Na przełomie lipca i sierpnia, co tydzień pojawiał się nowy temat, a zadaniem uczestników zabawy była ich własna odpowiedź.


Do wyzwania ruszyły zarówno blogerki, jak i czytelnicy. Byłam mile zaskoczona waszą wiedzą na temat pielęgnacji naszego ciała, włosów i twarzy w okresie letnim. Z ogromną przyjemnością czytałam wszystkie wypowiedzi, odwiedzałam także wasze blogi i przy okazji poznałam fantastyczne osoby.

Wyzwanie dobiegło końca, przyszedł więc czas na rozstrzygnięcie i rozdanie nagród. Wpierw jednak chciałam podziękować wszystkim uczestnikom zabawy. Każdy z Was wniósł do wyzwania ogromną i jakże ciekawą wiedzę. Było mi niezmiernie miło śledzić wasze wypowiedzi i co tydzień wyczekiwałam następnych… Wybór laureatów był trudny, jednak konieczny. Wspólnie z portalem TrustedCosmetics postanowiliśmy nagrodzić 5 osób. Są nimi:

Julia Dydak

Izabela Cetera

Monika

Joanna

Tamaara

Serdecznie gratuluję zwycięzcom! Wykonałyście świetną pracę, którą zechciałyście się z nami podzielić. Wkrótce portal TrustedCosmetics skontaktuje się z Wami w celu ustalenia przekazania boxów kosmetycznych.

Pragnę także podziękować naszym Patronom Medialnym.


Mam nadzieję, że podobała Wam się nasza akcja i tak jak ja, dobrze się przy niej bawiłyście.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia w kolejnych wpisach i komentarzach!!!

Komentarze

 1. Udział w wyzwaniu był dla mnie czymś wspaniałym. Dużo się nauczyłam od innych jak od samych organizatorek . Poznałam mnustwo bardzo interesujących kosmetyków oraz sposobów pielęgnacji, których sama nigdy nie stosowalam. Chciałabym pogratulować wszystkim uczestnikom a szczególnie organizatorka za możliwość wzorca udziału w zabawie. To bylo dla mnie dopełnieniem relaksu w wakacje ?
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za docenienie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję i powiem szczerze że chociaż się nie spodziewałam, to do końca miałam gdzieś tam nadzieję, że może wygram ten box :-D :-D :-D Po raz pierwszy brałam udział w takim wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla dziewczyn! Wiele nowości poznałam dzięki wpisom uczestniczek poradnika, a było ich sporo. To wyzwanie było tez dla mnie fajnym sprawdzeniem się w pisaniu i dostarczyło wiele fajnych pomysłów na bloga. Pozdrawiam! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi miło, że cię poznałam :-) Czekam więc na Twoje nowe wpisy :-) Pozdrawiam Cię serdecznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. I udało się Julio!!! :-) Bardzo mi miło, że postanowiłaś wziąć udział w naszym wyzwaniu :-) Mam nadzieję, że kosmetyczny box sprawi ci wiele radości! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszy mnie fakt, że spróbowałaś i podjęłaś wyzwanie. Ja również wiele się nauczyłam, także jeśli chodzi o organizację :-) Wspaniałą lekcję dostałam :-) I poznałam wspaniałe dziewczyny! Gratuluję !!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak Joanno :-) Gratuluję jeszcze raz ! :-) Mam nadzieję, że wyzwanie ci się podobało :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wszystkim zwycięzcom !!! Wyzwanie było świetne, choć sama nie brałam w nim udziału, z wielką ciekawością czytałam wasze posty! Super organizacja! Gratuluję też Urodziance, wiem, że wymagało to od Ciebie wiele pracy. Nie poddałaś się pomimo choroby, doceniam to. Doprowadziłaś wszystko do końca i wraz z portalem TrustedCosmetics stworzyłaś super projekt!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. To był mój pierwszy raz w takiej zabawie i już wiem, że nie ostatni. Mimo że kilka wpisów przypadało w czasie mojego urlopu i leżąc na plaży ciągle miałam iPada ze sobą wiem że było warto i dla mnie była to świetna zabawa. Dzięki wyzwaniu poznałam Ciebie Kasiu oraz świetny portal Trustedcosmetics nie wspominając o wielu ciekawych autorach i blogach, które odwiedzam do dziś. Bardzo dziękuje za takie wyróżnienie i z przyjemnością będę brała udział w następnych zabawach. Życzę wszystkim milej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 10. Już się nie mogę doczekać kiedy go otworzę ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja miałam również utrudnione zadanie, bo przeszkodziła mi choroba, ale udało się wszystko dokończyć jak trzeba :-) Jeszcze raz serdecznie ci gratuluję Moniko :-) Twoje wpisy były zawsze bardzo ciekawe, a ja stałam się już Twoją wierną czytelniczką :-) I o to chodzi- tak mi się wydaje, by poznawać ciekawych ludzi i czerpać ciekawą wiedzę :-) Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo nam miło, że wyzwanie podobało się odbiorcom :-) Dziękuje też osobiście, za tak ciepłe słowa :-) Kiedy robi się to, co się lubi, łatwiej zapomnieć o chorobie ;-) Praca była i jest dla mnie lekarstwem :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Twoja minka będzie zapewne bezcenna :-) :-) Mam taką nadzieję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. fajna zabawa blogowa
  cieszę się, że udało mi się wygrać i gratuluję pozostałym blogerkom

  OdpowiedzUsuń
 15. Życzę ci miłego testowania upominków!!! :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl