I Spotkanie blogerek na Łódźkich Targach Pure Beauty- relacja
Pure 2

W sobotę 18 marca byłam uczestniczką  I Spotkania blogerskiego w Łodzi, które było organizowane podczas  Dni Urody i Estetyki  Pure Beauty.


O godzinie 10.05 w sali konferencyjnej rozpoczął się pokaz produktów firmy Souvre Kolagen Naturalny. Przyznam, że wcześniej nic nie słyszałam o tej marce, dlatego z dużym zaciekawieniem wysłuchałam prezentacji, która była przeprowadzona w sposób bardzo ciekawy i profesjonalny.  Po eksperckim wykładzie przyszedł czas na pytania, więc nie omieszkałam skorzystać z tej okazji... Na zakończenie uczestnikom spotkania zostały wręczone upominki, za które jeszcze raz pięknie dziękuje.  W moje ręce trafił: peeling kolagenowy, krem odżywczy do twarzy, cukiereczki oraz katalog produktów Souvre Kolagen Naturalny


Pure 7Następnym punktem spotkania była ocena produktów zgłoszonych do konkursu na Najlepszy Produkt Pure Beauty. Było to nie lada wyzwanie… 10 kobiet i wybór tego jednego z około 20-stu… Stanęłyśmy jednak na wysokości zadania… Oto wybrane produkty i ich miejsca:

I miejsce: Masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinaviacosmetics,

II miejsce: Kakadu Plum APIS Natural Cosmetics

III miejsce: Orange & Cocount Scrub MELLI care

Dodatkowo zostały przyznane  dwa specjalne wyróżnienia dla:

Natural Candle Studio Figura Łódź Radogoszcz Studio Figura Łódź Retkinia

Łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco- naturalne kosmetykiPure 5

Pure 3

Pure 4

Następnie ruszyłyśmy na stoiska wystawców. Głowa bolała od patrzenia na te wspaniałości kosmetyczne… Były miłe rozmowy, pytania, zakupy i zdjęcia.  Udało mi się również nawiązać nowe kontakty i poznać niesamowite osoby w tym redaktor portalu http://www.trustedcosmetics.pl/ Renatę Zielezińską, oraz inną przesympatyczną blogerkę Magdalenę Sobol, z którą spędziłam cały dzień http://www.takiemojeoderwanie.pl/Pure 10

Pure 11

Pure 12

pf_1490123775Dla łakomczuszków czekały również słodkości. Mnie szczególnie do smaku przypadły suszone jabłka. Z kolei moich oczu nie mogłam nakarmić czekoladowym krokodylem..pf_1490122748

pf_1490122620O godz. 13.30 nastąpiło wręczenie nagrody dla Złotej Blogerki Targów Pure Beauty, które przypadło autorce bloga Sklerotyczka.pl,  a także wręczono nagrody za Najlepszy Produkt Dni Pure Beauty.

pf_1490122875I tak pomimo nie przychylnej aury na dworze ja w ten dzień bawiłam się świetnie. Jeszcze raz dziękuje redakcji Trustedcosmetics.pl za zaproszenie mnie na tak wyjątkowe wydarzenie.

Dziękuje również wszystkim wystawcom, w szczególności Souvre Kolagen Naturalny. Przesyłam także serdeczne pozdrowienia dla Renaty Zielezińskiej, Pani Izabeli ze Szkoły Cztery Pory Roku w Łodzi oraz wszystkim pozostałym blogerkom obecnym na spotkaniu, oto lista ich blogów:

http://chanceleee.blogspot.com/

http://maddzik.blogspot.com/

http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl/

http://www.takiemojeoderwanie.pl/

http://mintelegance.blogspot.com/

http://www.rainbow-lyll.pl/

http://madame-violet.blogspot.com/

Oby coraz więcej było takich wydarzeń – czego sobie oraz wszystkim innym życzę z całego serca.

Pure 6

pf_1490123601

Pure 8

Komentarze

 1. Wow super. Fajne takie spotkania, niestety na żadnym nie miałam okazji być, ale lubię oglądać i czytać relacje z takich akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ariso jeśli będziesz mieć kiedyś taką okazję koniecznie z niej skorzystaj! :-) To super sprawa! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać Kasiu i miło spędziłam ten dzień :) Mam nadzieję na kolejne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również Magdo mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy :-) Super, że cię poznałam! :-) :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl