I Spotkanie blogerek na Łódźkich Targach Pure Beauty- relacja




Pure 2

W sobotę 18 marca byłam uczestniczką  I Spotkania blogerskiego w Łodzi, które było organizowane podczas  Dni Urody i Estetyki  Pure Beauty.


O godzinie 10.05 w sali konferencyjnej rozpoczął się pokaz produktów firmy Souvre Kolagen Naturalny. Przyznam, że wcześniej nic nie słyszałam o tej marce, dlatego z dużym zaciekawieniem wysłuchałam prezentacji, która była przeprowadzona w sposób bardzo ciekawy i profesjonalny.  Po eksperckim wykładzie przyszedł czas na pytania, więc nie omieszkałam skorzystać z tej okazji... Na zakończenie uczestnikom spotkania zostały wręczone upominki, za które jeszcze raz pięknie dziękuje.  W moje ręce trafił: peeling kolagenowy, krem odżywczy do twarzy, cukiereczki oraz katalog produktów Souvre Kolagen Naturalny


Pure 7



Następnym punktem spotkania była ocena produktów zgłoszonych do konkursu na Najlepszy Produkt Pure Beauty. Było to nie lada wyzwanie… 10 kobiet i wybór tego jednego z około 20-stu… Stanęłyśmy jednak na wysokości zadania… Oto wybrane produkty i ich miejsca:

I miejsce: Masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinaviacosmetics,

II miejsce: Kakadu Plum APIS Natural Cosmetics

III miejsce: Orange & Cocount Scrub MELLI care

Dodatkowo zostały przyznane  dwa specjalne wyróżnienia dla:

Natural Candle Studio Figura Łódź Radogoszcz Studio Figura Łódź Retkinia

Łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco- naturalne kosmetyki



Pure 5

Pure 3

Pure 4

Następnie ruszyłyśmy na stoiska wystawców. Głowa bolała od patrzenia na te wspaniałości kosmetyczne… Były miłe rozmowy, pytania, zakupy i zdjęcia.  Udało mi się również nawiązać nowe kontakty i poznać niesamowite osoby w tym redaktor portalu http://www.trustedcosmetics.pl/ Renatę Zielezińską, oraz inną przesympatyczną blogerkę Magdalenę Sobol, z którą spędziłam cały dzień http://www.takiemojeoderwanie.pl/



Pure 10

Pure 11

Pure 12

pf_1490123775



Dla łakomczuszków czekały również słodkości. Mnie szczególnie do smaku przypadły suszone jabłka. Z kolei moich oczu nie mogłam nakarmić czekoladowym krokodylem..



pf_1490122748

pf_1490122620



O godz. 13.30 nastąpiło wręczenie nagrody dla Złotej Blogerki Targów Pure Beauty, które przypadło autorce bloga Sklerotyczka.pl,  a także wręczono nagrody za Najlepszy Produkt Dni Pure Beauty.

pf_1490122875



I tak pomimo nie przychylnej aury na dworze ja w ten dzień bawiłam się świetnie. Jeszcze raz dziękuje redakcji Trustedcosmetics.pl za zaproszenie mnie na tak wyjątkowe wydarzenie.

Dziękuje również wszystkim wystawcom, w szczególności Souvre Kolagen Naturalny. Przesyłam także serdeczne pozdrowienia dla Renaty Zielezińskiej, Pani Izabeli ze Szkoły Cztery Pory Roku w Łodzi oraz wszystkim pozostałym blogerkom obecnym na spotkaniu, oto lista ich blogów:

http://chanceleee.blogspot.com/

http://maddzik.blogspot.com/

http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl/

http://www.takiemojeoderwanie.pl/

http://mintelegance.blogspot.com/

http://www.rainbow-lyll.pl/

http://madame-violet.blogspot.com/

Oby coraz więcej było takich wydarzeń – czego sobie oraz wszystkim innym życzę z całego serca.

Pure 6

pf_1490123601

Pure 8

Komentarze

 1. Wow super. Fajne takie spotkania, niestety na żadnym nie miałam okazji być, ale lubię oglądać i czytać relacje z takich akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ariso jeśli będziesz mieć kiedyś taką okazję koniecznie z niej skorzystaj! :-) To super sprawa! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać Kasiu i miło spędziłam ten dzień :) Mam nadzieję na kolejne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również Magdo mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy :-) Super, że cię poznałam! :-) :-)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Copyright © Urodzianka.pl