Mirror + Opal- efekt szkła na paznokciach krok po krokuMirror w lampie

Coraz bardziej urzekają mnie zdobienia z pyłkami w roli głównej.  Są łatwe w wykonaniu,  a ich efekt końcowy jest zawsze niepowtarzalny. I tak stworzyłam manicure hybrydowy z efektem lustra  z dwoma różnymi odcieniami – mirror i opal. Takie połączenie tworzy niebywale efektowną stylizację. Dziś pokaże Wam jak krok po kroku ją wykonać.

A więc zaczynamy!!!KROK 1

Wpierw należycie przygotowujemy płytkę paznokcia pod hybrydę. Króciutko, w celu przypomnienia: odsuwamy skórki, nadajemy pilniczkiem odpowiedni kształt płytki paznokcia, delikatnie matowimy płytkę bloczkiem, odtłuszczamy płytkę oraz nakładamy primer. Czekamy, aż wyschnie, teraz możemy przejść do dalszej pracy.KROK 2

Nakładam bazę na płytkę paznokcia i utwardzam w lampie UV 2 min.KROK 3

Nakładam kolor na płytkę paznokcia i utwardzam w lampie UV 2 min. UWAGA! Czynność tą powtarzamy dwa razy. W tej stylizacji ogromną rolę odgrywa kolor, którego użyjemy- czym ciemniejszy tym lepszy. Wskazany czarny lub ciemnogranatowy.


KROK 4

Nakładam top na płytkę paznokcia i utwardzam w lampie UV 2 min.


KROK 5

Wszystkie paznokcie przemywamy cleanerem. Mamy więc zrobiony manicure hybrydowy, teraz czas na użycie pyłków.

Mirror + opal zdjecie 1

KROK 6

Na wcześniej przygotowaną pacynkę nakładam pyłek i delikatnie, pewnymi ruchami rozprowadzam go na płytce paznokcia. Jeden kolor pyłku nakładam do połowy paznokcia, ale nie musi być to wykonane bardzo starannie, „pod linijkę”. Drugi kolor pyłku nakładam na drugą połowę paznokcia starając się przy tym rozetrzeć granice pomiędzy jednym, a drugim pyłkiem. Czynność tą powtarzamy dwa razy. Po zakończeniu nakładania pyłków paznokieć przecieram pędzelkiem lub szczoteczką, w celu pozbycia się drobinek pyłku wokół skórek.

Pyłki

Nałożenie 1 raz

KROK 7

Na tak oczyszczony paznokieć  nakładam jeszcze raz top, po czym utwardzamy w lampie UV 2 min. A tak wygląda paznokieć już po dwukrotnym nałożeniu pyłków oraz topu:

Efekt końcowyKROK 8

Na koniec powtórnie przemywam cleanerem.JAKICH PRODUKTÓW UŻYŁAM DO STYLIZACJI?

Cleaner Estetiq

Baza Estetiq

Top Estetiq

Lakier Estetiq nr 129

Waciki i pacynka

Lampa UV

Pyłek Mirror i Opal marki Silcare

Primer bez kwasowy marki Estetiq

Aceton Estetiq- do zdjęcia hybrydy

Użyte produkty

Mirror i opal 1I to wszystko! Mamy gotową stylizację! Koniecznie dajcie znać jak wam wyszło! Oczywiście chętnie odpowiem też na wasze pytania. Pozdrawiam!Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl