Fotorelacja z pokazu Semilac- Łódź 2016p-rafal

W dniu 18.09.2016 byłam uczestniczką pokazu Semilac zorganizowanym w Łodzi w Centrum Konferencyjno-Bankietowym „Rubin”. 


Podczas spotkania wiele się działo. Na wszystkich uczestników czekała dawka ciekawej wiedzy. Omówione zostały produkty, jak i nowości wprowadzane na rynek. Ponadto prezentowane były pokazy i konkursy oraz przygotowany został poczęstunek, a także inne niespodzianki…

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przygotowaliśmy dla Was specjalną fotorelację w tego wydarzenia.

Gwiazdą oraz prowadzącym cały pokaz był Pan Rafał Maślak, który okazał się bardzo miłą osobą. Podczas przerw był niemalże rozchwytywany do zdjęć i podpisów plakatów. Mnie również udało się go na chwilę „porwać”…urodzianka-z-maslakiem


W trakcie całego wydarzenia odbyły się dwa pokazy zdobnictwa paznokci, w wykonaniu Pani instruktorki Agnieszki Ściepury oraz Magdaleny Tym, która dodatkowo prezentowała jak krok po kroku wykonać manicure hybrydowy. Obie Panie były świetnie przygotowane do pokazu, a ich zręczność w wykonywaniu zdobień były wręcz niewiarygodne… Dopracowane ruchy do perfekcji, tylko podziwiać. Oto dwie prace wykonane podczas pokazu, reprezentowane przez dwie modelki:

Pierwsza modelka Pani Agnieszki Ściepury i jej stylizacja:

modelka-1

semi-modelka-1

Druga modelka Pani Magdaleny Tym i jej stylizacja:

semi-mod-2

semi-modelka-2

Pan Rafał miał „pozytywną tendencję” przerywania pokazów, w trakcie których przedstawiał i zachęcał do konkursów. Chętnych nie brakowało. Pozytywna energia udzielała się wszystkim. Rozdano wiele nagród, w tym zestaw startowy do manicure hybrydowego. Każdy z uczestników konkursów odchodził z upominkiem w ręku. Warto było się zgłaszać.
Również podczas przerwy czekały „nie lada gratki”. Oprócz ciasteczek, kawy czy herbaty dużą popularnością cieszył się punkt sprzedaży oraz specjalna maszyna, która wykonywała zdjęcia uczestników pokazu. Oto ona:

foto-maszyna

Z racji dobrego nastroju również i ja skorzystałam z „czarodziejskiej budki”, która uwieczniła moją obecność na pokładzie Semilac.

zdjecia-z-maszynyKażdy uczestnik pokazu został również obdarowany zestawem upominków, na który składały się gadżety takie jak: plakat, notes, ulotki informacyjne, smycz, dwa lakiery oraz imienny certyfikat uczestnictwa.

upominki

semi-lakiery

certyfikatUdało mi się również „zdobyć podpis Pana Rafała Maślaka” na plakacie oraz wykonać kilka zdjęć przygotowanych wzorników:

plakat

wzornik-1wzornik2wzornik3Niedziela pomimo niesprzyjającej aury na dworze, okazała się dobrze spożytkowana. Czas minął bardzo szybko, w dodatku w doborowym towarzystwie uczestników, jak i prowadzących. Czekam na kolejne niespodzianki ze strony Semilac!

Dziękuje!

Katarzyna Gołdyka-Barańska

Komentarze

 1. Wygląda to fajnie, czy takie pokazy są płatne i jak można w nich uczestniczyć? Oglądając te fotorelacje żałuję że nie mogłam w tym uczestniczyć :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego typu pokazy są płatne :-) Wykupuje się bilet wstępu i okazuje przed wejściem. Impreza była bardzo udana :-) Może następnym razem uda ci się uczestniczyć w takim wydarzeniu? :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tylko będą takie możliwości to chętnie. Piękne te wzory na wzornikach. Chciałabym kiedyś umieć tak zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzory są piękne, to fakt, dopracowane w każdym calu :-) Instruktorki mają nie lada zdolności manualne :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Urodzianka.pl